Kuidas saada linnas Võru asukohta Meegomäe: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Meegomäe juures?

Need Buss liinid peatuvad Meegomäe juures: 1, 628.

Meegomäe, Võru, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Meegomäe linnas Võru

Otsid suunajuhiseid asukohta Meegomäe linnas Võru, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Meegomäe jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Meegomäe - Buss: 1, 628.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Meegomäe ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Meegomäe kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Meegomäe, Võru
Meegomäe, Võru Meegomäe (ka: Meegumäe) on küla Võru maakonnas Võru vallas. Külas asub Lõuna-Eesti Haigla AS, küla lähistel voolab Meegomäe oja. Lahingukooli hoonetes asus Nõukogude ajal ALMAVÜ lahingukool (autokool). Varem tegutses külas Jaani külakool; see koolimaja on arvele võetud ajaloomälestisena. 1977. aastal liideti Meegomäe külaga Hallamäe.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Meegomäe jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Meegomäe kasutades app!