Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rae asukohta Kurna: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kurna juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kurna juures: 116.

Kurna kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kurna linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Kurna? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurna pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurna jõudmiseks.

Sihtpunkti Kurna jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurna.

Muudame sihtpunkti Kurna sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kurna, Rae

Lähimad peatused sihtpunkti Kurna linnas Rae

Lihtsam saada Kurna kasutades app!