Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta L.a.k Sushi: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti L.a.k Sushi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti L.a.k Sushi jõudmiseks on:

    • Postkontor on 164 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad L.a.k Sushi juures?

    Need Buss liinid peatuvad L.a.k Sushi juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta L.a.k Sushi linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti L.a.k Sushi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti L.a.k Sushi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti L.a.k Sushi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile L.a.k Sushi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Postkontor.

Sihtpunkti L.a.k Sushi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast L.a.k Sushi.

Muudame sihtpunkti L.a.k Sushi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

L.a.k Sushi, Jõhvi
Lihtsam saada L.a.k Sushi kasutades app!