Kuidas saada linnas Valgjärve asukohta Mäha Oja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mäha Oja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mäha Oja jõudmiseks on:

  • Valgjärve Kool on 627 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Valgjärve on 731 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mäha Oja juures?

Need Buss liinid peatuvad Mäha Oja juures: 210, 312.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mäha Oja linnas Valgjärve

Tahad teada, kuidas saada linnas Valgjärve, Eesti sihtpunkti Mäha Oja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mäha Oja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mäha Oja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mäha Oja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Valgjärve Kool; Valgjärve.

Sihtpunkti Mäha Oja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 210, 312.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mäha Oja.

Muudame sihtpunkti Mäha Oja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Valgjärve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mäha Oja, Valgjärve
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Mäha Oja kasutades app!