Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ambla asukohta Märjandi: Buss?

Märjandi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Märjandi, Ambla, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Märjandi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Märjandi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Märjandi juures: 413, ELR40.

    Rohkem andmeid
Märjandi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Märjandi linnas Ambla

Tahad teada, kuidas saada linnas Ambla, Eesti sihtpunkti Märjandi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Märjandi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Märjandi jõudmiseks.

Sihtpunkti Märjandi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 413, ELR40

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Märjandi.

Muudame sihtpunkti Märjandi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ambla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Märjandi, Ambla
Märjandi, Ambla Märjandi on küla Järva maakonnas Järva vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Ambla valda. Elanike arv 67 (seisuga 1.01.2013), pindala 15 km². Küla kuulus alates aastast 1866 Käravete valda, 1892 Ambla valda, 1945 Ambla Külanõukogu alla ja 1991 Ambla valda. Küla praegune territoorium on kujunenud Seene küla ja Aru küla (Käravete-Aru) liitmisel. Külal puudub oma ajalooline keskus. Küla paikneb valla põhjaosas poolkaares ümber Käravete aleviku. Küla läbivad Piibe maantee ja Pärnu-Sõmeru põhimaantee, mis kohtuvad omavahel küla keskuses, kus asub ka Circle K bensiinijaam. Lisaks Käravete alevikule on küla naabriteks Järva vallas Raka, Kurisoo, Sääsküla ja Kukevere küla ning Tapa vallas Rägavere ja Linnape küla. Maheaianduse huvilistele on tuntud Rebase talu õunaaed.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Märjandi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Märjandi kasutades app!