Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Paide asukohta MEK: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti MEK jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti MEK jõudmiseks on:

    • Paide Bussijaam on 567 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Paide Bussijaam 6 on 608 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad MEK juures?

    Need Buss liinid peatuvad MEK juures: 179, 304, 348, 773, 895.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta MEK linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti MEK? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti MEK pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti MEK jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile MEK lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paide Bussijaam; Paide Bussijaam 6.

Sihtpunkti MEK jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 304, 348, 773, 895

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast MEK.

Muudame sihtpunkti MEK sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

MEK, Paide
Lihtsam saada MEK kasutades app!