Kuidas saada linnas Saarde asukohta Marana: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Marana jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Marana jõudmiseks on:

  • Kilingi-Nõmme Ringtee on 910 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Marana juures?

Need Buss liinid peatuvad Marana juures: 361, 82.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Marana linnas Saarde

Tahad teada, kuidas saada linnas Saarde, Eesti sihtpunkti Marana? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Marana pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Marana jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Marana lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kilingi-Nõmme Ringtee.

Sihtpunkti Marana jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 361, 82

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Marana.

Muudame sihtpunkti Marana sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saarde, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Marana, Saarde
Lihtsam saada Marana kasutades app!