Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Lüganuse asukohta Matka: Buss või Raudtee?

Vaata Matka, Lüganuse, kaardil

Matka kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Matka linnas Lüganuse

Tahad teada, kuidas saada linnas Lüganuse, Eesti sihtpunkti Matka? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Matka pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Matka jõudmiseks.

Sihtpunkti Matka jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 100B, 99, 99C

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Matka.

Muudame sihtpunkti Matka sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Lüganuse, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Matka, Lüganuse
Lihtsam saada Matka kasutades app!