Kuidas saada linnas Saue asukohta Mesila: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mesila jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mesila jõudmiseks on:

  • Koidu on 238 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Padula on 1082 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Koru on 1127 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mesila juures?

Need Buss liinid peatuvad Mesila juures: 112.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mesila linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Mesila? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mesila pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mesila jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mesila lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Koidu; Padula; Koru.

Sihtpunkti Mesila jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mesila.

Muudame sihtpunkti Mesila sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mesila, Saue
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Mesila kasutades app!