Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Minimarket Saku: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Minimarket Saku jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Minimarket Saku jõudmiseks on:

    • Salu on 558 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Minimarket Saku juures?

    Need Buss liinid peatuvad Minimarket Saku juures: 206.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Minimarket Saku linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Minimarket Saku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Minimarket Saku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Minimarket Saku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Minimarket Saku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Salu.

Sihtpunkti Minimarket Saku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Minimarket Saku.

Muudame sihtpunkti Minimarket Saku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Minimarket Saku, Saku

Lähimad peatused sihtpunkti Minimarket Saku linnas Saku

Lihtsam saada Minimarket Saku kasutades app!