Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Saku Õlletehase As: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku Õlletehase As jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saku Õlletehase As jõudmiseks on:

  • Õlletehase on 497 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saku Raudteejaam on 541 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Saku Õlletehase As juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saku Õlletehase As juures: 113, 117A, 206.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku Õlletehase As linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Saku Õlletehase As? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku Õlletehase As pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku Õlletehase As jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku Õlletehase As lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Õlletehase; Saku Raudteejaam.

Sihtpunkti Saku Õlletehase As jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 113, 117A, 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku Õlletehase As.

Muudame sihtpunkti Saku Õlletehase As sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku Õlletehase As, Saku
Lihtsam saada Saku Õlletehase As kasutades app!