Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pässa Pogra: Buss, Raudtee, Tramm või käru?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Pässa Pogra juures?

    Need Buss liinid peatuvad Pässa Pogra juures: 10, 20A, 27.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Pässa Pogra juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Pässa Pogra juures: R13, R14.

    Rohkem andmeid

Vaata Pässa Pogra, Tallinn kaardil

Pässa Pogra kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pässa Pogra linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pässa Pogra? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pässa Pogra pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pässa Pogra jõudmiseks.

Sihtpunkti Pässa Pogra jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Raudtee, Tramm või käru. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 20A, 27 Raudtee: R13, R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pässa Pogra.

Muudame sihtpunkti Pässa Pogra sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pässa Pogra, Tallinn
Lihtsam saada Pässa Pogra kasutades app!