Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Toila asukohta Pühajõe Kirik: buss?

Vaata Pühajõe Kirik, Toila, kaardil

Suunajuhised asukohta Pühajõe Kirik, Toila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pühajõe Kirik lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Pühajõe Kirik?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Pühajõe Kirik läheduses Toila linnas

 • Pühajõe,7 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Pühajõe Kirik linnas Toila

 • 45A,Jõhvi - Voka - Toila - Valaste - Saka - Kohtla-Järve - Jõhvi,
 • 46,Jõhvi - Toila - Voka - Jõhvi,
 • 48,Jõhvi Vaksal,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pühajõe Kirik jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pühajõe Kirik jõudmiseks on:

  • Pühajõe on 541 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Pühajõe Kirik juures?

  Need buss liinid peatuvad Pühajõe Kirik juures: 341, 45A, 46, 48

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Pühajõe Kirik linnas Toila?

  Lähim buss peatus Pühajõe Kirik Toila on Pühajõe. 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Pühajõe Kirik, Toila, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Toila.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Pühajõe Kirik linnas Toila

Tahad teada, kuidas saada linnas Toila, Eesti sihtpunkti Pühajõe Kirik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pühajõe Kirik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pühajõe Kirik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pühajõe Kirik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pühajõe.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pühajõe Kirik.

Muudame sihtpunkti Pühajõe Kirik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Toila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Pühajõe Kirik Aadress: Toila — Oru tänav, Toila

Pühajõe Kirik, Toila
Pühajõe Kirik, ToilaPühajõe kirik on kirik Ida-Viru maakonnas Toila vallas Pühajõe külas. Kirik on olnud Jõhvi kihelkonnakiriku abikirik. Pühajõe küla on esmamainitud 1241. aastal Taani hindamisraamatus. Kirik ehitati küla hiide Jõhvi kihelkonnakiriku abikirikuna aastal 1467. Esimene kirikuhoone oli puidust ja asus nüüdse kiriku lähedal. Ei ole aga teada, kas vana kirik hävines või lammutati. Aastatel 1654–1744 oli Pühajõe kogudus iseseisev kogudus, kuid pärast seda muudeti uuesti Jõhvi kihelkonnakiriku juurde kuuluvaks abikoguduseks. 1788. aasta aruandes on kirjas, et Pühajõe kiriku juures töötab kool, mis tegutses 1861. aastani. Kivikiriku nurgakivi pandi 26. mail 1836. Kiriku ehitamise patrooniks olid Pagari mõisnik Otto von Stackelberg ja Jõhvi kihelkonna kohtunik Reinhold von Arnold Järve mõisast. Kiriku ehitamiseks eraldas Eestimaa rüütelkond 3000 rubla. Kirikuõpetajaks oli sel ajal Carl Friedrich Johann Koch ja köstriks Karl Gustav Masing. Ehitusmeistriks oli Madis Strauh Künnapõhjalt. Hiljem töötas ta Päite koolis õpetajana. Uus kirik sai valmis 1838 ja sisseõnnistamine toimus 1839. aastal. 1893. aasta 6. veebruaril põles kirik maha, kuid ehitati 1894. aastal suurendatult jällegi üles. Pühajõe kogudus iseseisvus taas 1939. aastal kirikuõpetaja Aleksander Elleri eestvedamisel. 1968. aastal Pühajõe kogudus likvideeriti, kirik jäi kasutuseta ja lagunes. 1980. aastate lõpuks olid järgi vaid müüride varemed. 1988. aastal hakati kirikut taastama plaaniga võtta see kasutusele tavandi-kontserdihoonena, kuid plaanid muutusid ja otsustati taastada kirik. Esimene jumalateenistus taastatud kirikus peeti jõuluõhtul 1989. 7. märtsil 1990 registreeriti Pühajõe kiriku juurde Pühajõe kogudus, mille nõukogu esimeheks valiti Kalju Metsalu, koguduse hooldajaõpetajaks Peeter Kaldur. 23. juunil 1990 pühitses kiriku peapiiskop Kuno Pajula. 1993. aastal sai koguduse õpetajaks Ülo Vaher, kes teenis kogudust aastani 2008. Seejärel on koguduse hooldajaõpetajaks olnud Peeter Kaldur.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pühajõe Kirik jõuda - kohast

Liigu linnas Toila ühistranspordiga!

Linnas Toila reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Toila ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Toila ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Toila või kuidas maksta ühistranspordi eest Toila? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Toila ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Toila koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Toila omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Pühajõe Kirik linnas Toila

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Pühajõe Kirik linnas Toila

Lihtsamad juhiseid asukohta Pühajõe Kirik äpis ...