Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Lüganuse asukohta Püssi Alajaam: Buss?

Suunajuhised asukohta Püssi Alajaam, Lüganuse, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Püssi Alajaam lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Püssi Alajaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Püssi Alajaam juures: 100, 181.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Püssi Alajaam linnas Lüganuse

Tahad teada, kuidas saada linnas Lüganuse, Eesti sihtpunkti Püssi Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Püssi Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Püssi Alajaam jõudmiseks.

Sihtpunkti Püssi Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 100, 181

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Püssi Alajaam.

Muudame sihtpunkti Püssi Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Lüganuse, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Püssi Alajaam, Lüganuse
Lihtsam saada Püssi Alajaam kasutades app!