Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rõuge asukohta Paaburissa: Buss?

Suunajuhised asukohta Paaburissa, Rõuge, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Paaburissa lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Paaburissa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Paaburissa juures: 13, 264.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paaburissa linnas Rõuge

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõuge, Eesti sihtpunkti Paaburissa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paaburissa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paaburissa jõudmiseks.

Sihtpunkti Paaburissa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 13, 264

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paaburissa.

Muudame sihtpunkti Paaburissa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõuge, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paaburissa, Rõuge
Lihtsam saada Paaburissa kasutades app!