Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rõuge asukohta Hotõmäe: Buss?

Suunajuhised asukohta Hotõmäe, Rõuge, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Hotõmäe lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Hotõmäe juures?

    Need Buss liinid peatuvad Hotõmäe juures: 11, 31.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Hotõmäe linnas Rõuge

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõuge, Eesti sihtpunkti Hotõmäe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hotõmäe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hotõmäe jõudmiseks.

Sihtpunkti Hotõmäe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 31

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hotõmäe.

Muudame sihtpunkti Hotõmäe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõuge, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hotõmäe, Rõuge
Lihtsam saada Hotõmäe kasutades app!