Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Pae: Buss?

Pae kaart

Suunajuhised asukohta Pae, Kehtna, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pae lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Pae juures?

    Need Buss liinid peatuvad Pae juures: 1, 153.

    Rohkem andmeid
Pae kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pae linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Pae? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pae pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pae jõudmiseks.

Sihtpunkti Pae jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 153

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pae.

Muudame sihtpunkti Pae sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pae, Kehtna

Lähimad peatused sihtpunkti Pae linnas Kehtna

Lihtsam saada Pae kasutades app!