Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Paldiski asukohta Paldiski Lõunasadam: Buss?

Paldiski Lõunasadam kaart

Suunajuhised asukohta Paldiski Lõunasadam, Paldiski, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Paldiski Lõunasadam lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Paldiski Lõunasadam?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Paldiski Lõunasadam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Paldiski Lõunasadam juures: 145.

    Rohkem andmeid
Paldiski Lõunasadam kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paldiski Lõunasadam linnas Paldiski

Tahad teada, kuidas saada linnas Paldiski, Eesti sihtpunkti Paldiski Lõunasadam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paldiski Lõunasadam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paldiski Lõunasadam jõudmiseks.

Sihtpunkti Paldiski Lõunasadam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paldiski Lõunasadam.

Muudame sihtpunkti Paldiski Lõunasadam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paldiski, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paldiski Lõunasadam, Paldiski
Paldiski Lõunasadam, Paldiski Paldiski Lõunasadam,Paldiski Lõunasadam (sadama kood: EE PLS) on ASi Tallinna Sadam koosseisus olev sadam Paldiskis, Pakri poolsaare edelarannikul, Pakri lahe kirdeosas, Paldiski Põhjasadama kõrval. Sadama põhitegevusteks on Eesti eksport-, import- ja transiitkaupade käitlemine. Paldiski lõunasadamas käideldakse peamiselt ro-ro-laste, vanametalli, puitu, turvast naftasaadusi.Oluliseks tegevusvaldkonnaks on naaberturgudele mõeldud uute autode transiit ja müügieelne teenindus. Sadama geograafilised koordinaadid on 59° 20′ 0″ N, 24° 5′ 0″ E. Sadama territoorium hõlmab 580 427 m2 maa-ala ja 1 372 000 m2 veeala. Sadamas on 8 kaid üldpikkusega 1417,5 m. Suurim sügavus kai ääres on 13 m. Suurim võimalik laev: pikkus 230 m, laius 35 m, süvis 12,6 m. Paldiski Lõunasadam teenindab vaid üks liin Paldiski-Kapelskär

Lähimad peatused sihtpunkti Paldiski Lõunasadam linnas Paldiski

Lihtsam saada Paldiski Lõunasadam kasutades app!