Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita Freeride: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Freeride jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Freeride jõudmiseks on:

  • Metsakalmistu on 707 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lükati Tee on 751 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kose on 1043 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita Freeride juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita Freeride juures: 34A, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita Freeride linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita Freeride? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Freeride pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Freeride jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Freeride lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Metsakalmistu; Lükati Tee; Kose.

Sihtpunkti Pirita Freeride jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 34A, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Freeride.

Muudame sihtpunkti Pirita Freeride sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Freeride, Tallinn
Lihtsam saada Pirita Freeride kasutades app!