Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Prisma: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Prisma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Prisma jõudmiseks on:

  • Mõisa on 221 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Zoo on 248 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haabersti on 315 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rocca Al Mare Kool on 811 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Prisma juures?

Need Buss liinid peatuvad Prisma juures: 22, 41, 46.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Prisma linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Prisma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Prisma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Prisma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Prisma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mõisa; Zoo; Haabersti; Rocca Al Mare Kool.

Sihtpunkti Prisma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 22, 41, 46

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Prisma.

Muudame sihtpunkti Prisma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Prisma, Tallinn
Lihtsam saada Prisma kasutades app!