Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rakke asukohta Rakke raudteejaam: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rakke raudteejaam jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Rakke raudteejaam jõudmiseks on:

    • Rakke Jaam on 99 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Rakke on 421 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Rakke raudteejaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Rakke raudteejaam juures: 165, 230, 66.

Rakke raudteejaam kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rakke raudteejaam linnas Rakke

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakke, Eesti sihtpunkti Rakke raudteejaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rakke raudteejaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rakke raudteejaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rakke raudteejaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rakke Jaam; Rakke.

Sihtpunkti Rakke raudteejaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 165, 230, 66

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rakke raudteejaam.

Muudame sihtpunkti Rakke raudteejaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakke, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rakke raudteejaam, Rakke
Rakke raudteejaam, Rakke Rakke raudteejaam on raudteejaam Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Rakke alevikus. Raudteejaam avati 1876. aastal. Avamisel jäi see Koeru kihelkonda Liigvalla mõisa maadele. Kahekorruseline puidust jaamahoone hävis II maailmasõjas, asemele ehitati lihtne ühekorruseline hoone. Tallinna-poolses otsas Lubjatehase poolel paiknes katusega kaubaplatvorm. Kaupu rongile ja rongilt maha laadida saab Rakke jaamas ka tänapäeval. Alates 2012. aastast on jaamas 55 cm kõrgune perroon pikkusega 100 m. Vägeva (Tartu) poolne jaamaosa polnud Rakke Lubjatehases toimuvate tolmuste laadimistööde tõttu perrooni asukohaks sobiv.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Rakke raudteejaam jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Rakke raudteejaam kasutades app!