Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rakke asukohta Salla kuursaal: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Salla kuursaal jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Salla kuursaal jõudmiseks on:

    • Salla Mõis Salla Kool on 250 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Salla kuursaal juures?

    Need Buss liinid peatuvad Salla kuursaal juures: 36.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Salla kuursaal linnas Rakke

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakke, Eesti sihtpunkti Salla kuursaal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Salla kuursaal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Salla kuursaal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Salla kuursaal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Salla Mõis Salla Kool.

Sihtpunkti Salla kuursaal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 36

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Salla kuursaal.

Muudame sihtpunkti Salla kuursaal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakke, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Salla kuursaal, Rakke

Lähimad peatused sihtpunkti Salla kuursaal linnas Rakke

Lihtsam saada Salla kuursaal kasutades app!