Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kose asukohta Ravila Karjakastell: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ravila Karjakastell jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Ravila Karjakastell jõudmiseks on:

    • Ravila on 198 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Ravila Karjakastell juures?

    Need Buss liinid peatuvad Ravila Karjakastell juures: 229A.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ravila Karjakastell linnas Kose

Tahad teada, kuidas saada linnas Kose, Eesti sihtpunkti Ravila Karjakastell? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ravila Karjakastell pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ravila Karjakastell jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ravila Karjakastell lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ravila.

Sihtpunkti Ravila Karjakastell jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 229A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ravila Karjakastell.

Muudame sihtpunkti Ravila Karjakastell sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kose, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ravila Karjakastell, Kose
Lihtsam saada Ravila Karjakastell kasutades app!