Kuidas saada linnas Tartu asukohta Tartu Vangla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tartu Vangla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tartu Vangla jõudmiseks on:

  • Vangla on 662 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turu Ring on 1022 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sepa Turg on 1124 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tartu Vangla juures?

Need Buss liinid peatuvad Tartu Vangla juures: 28, 4, 6.

Tartu Vangla, Tartu, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tartu Vangla linnas Tartu

Otsid suunajuhiseid asukohta Tartu Vangla linnas Tartu, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Tartu Vangla jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Tartu Vangla - Buss: 28, 4, 6.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Vangla; Turu Ring; Sepa Turg.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Tartu Vangla ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Tartu Vangla kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Tartu Vangla, Tartu
Tartu Vangla, Tartu Tartu Vangla asub Tartu äärelinnas – Ropka tööstusrajoonis. Hoone arhitektuurse ja sisekujundusprojekti autor on Arhitektuuribüroo Kalle Rõõmus, projekteerija EstKONSULT ning hoone ehitas peatöövõtjana Skanska EMV. Vangla kogumaksumus oli 423 miljonit krooni, millest ehitusmaksumus oli 365,8 miljonit. Tartu Vangla ehitamise finantseerimiseks sõlmis Eesti Vabariik laenulepingu Põhjamaade Investeerimispangaga 13 000 000 euro suuruses mahus.Algtõuke sai Tartu vangla projekteerimine sellest, et Amnesty International inspekteeris Patarei vanglat ja tuli järeldusele, et see ei vasta mitte mingitele tänapäevastele kriteeriumidele.Tartu Vangla hoone nimetati 2002. aasta betoonehitiseks. Tunnustamise põhjustena toodi välja järgmist: terviklik hoonetekompleks koos kiriku, sportimisvõimaluste ja muude selliste osadega; betoonkonstruktsioonidega oli saavutatud ökonoomne, kuid samas vastupidav ja kestev lahendus; kompleks on nii visuaalselt kui ka ruumiliselt hästi lahendatud; kokku kasutati betoonkonstruktsioone ligi 20 000 kuupmeetrit; tellija oli ehituslahendustega väga rahul.Üldpinda on vanglas 23 000 m2, mille moodustavad administratiivhoone, vastuvõturuumid, puhke- ja spordiruumid, õppeklassid, tootmispinnad metalli-, puu- ja tekstiilitööks, ruumid usutalituste korraldamiseks, abiruumid.Tartu Vangla hakkas kinnipeetavaid vastu võtma 16. oktoobril 2002, sellest algas ka Eesti vanglasüsteemi üleminek laagersüsteemilt kambersüsteemile. 2007. aastal esitas Eesti justiitsministeerium Tartu Linnavalitsusele taotluse rajada Tartu Vangla juurde avavangla osakond. Tartu Linnavolikogu otsusega 2008. aastast algatati detailplaneering, mis 2010. aastal pole veel lõplikku kinnitamist leidnud.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tartu Vangla jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tartu Vangla kasutades app!