Kuidas saada linnas Nissi asukohta Riisipere: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Riisipere, Nissi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Riisipere, Nissi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Riisipere lähedusest - Buss: ELR51.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Riisipere jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Riisipere jõudmiseks on:

  • Riisipere on 56 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Riisipere Raudteejaam on 106 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Riisipere Kauplus on 434 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Riisipere juures?

Need Buss liinid peatuvad Riisipere juures: ELR51.

Riisipere, Nissi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Riisipere linnas Nissi

Otsid suunajuhiseid asukohta Riisipere linnas Nissi, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Riisipere jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Riisipere - Buss: ELR51.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Riisipere; Riisipere Raudteejaam; Riisipere Kauplus.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Riisipere ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Riisipere kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Riisipere, Nissi
Riisipere, Nissi Riisipere on alevik Harju maakonnas Saue vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli alevik Nissi valla halduskeskus. Asula varasem nimi oli Risenberg (vene Ризенберг). Asub Ääsmäe-Haapsalu maantee ääres. Kaugus Tallinnast on 45 km, Haapsalust 50 km, Märjamaalt 30 km, Raplast 40 km. Riisipere raudteejaam on Tallinna poolt saabuvate elektrirongide ja alates 2004. aastast kogu Haapsalu-suunalise rongiliikluse lõpp-punkt. Haapsalu poole viivale raudteetammile on nüüdseks rajatud jalgrattatee Rohukülani. Vasalemma–Riisipere raudteelõik on seni viimane elektrifitseeritud raudteelõik Eestis, millel sõidavad elektrirongid 1981. aastast. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Nissi kirik, Vabadussõja mälestussammas, Riisipere raudteejaama veetorn jm. Riisiperes on sündinud helilooja Raimond Valgre, koorijuht Ene Kangron ja kasvatusteadlane Tuuli Oder. Alevikku läbivad järgmised kõrvalmaanteed: Nissi tee, Riisipere jaama tee, Riisipere–Kernu tee, Riisipere–Nurme tee.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Riisipere jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Riisipere kasutades app!