Kuidas saada linnas Võru asukohta Rooben: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rooben jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rooben jõudmiseks on:

  • Seminari Väljak on 133 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katariina on 165 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kesklinn on 251 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Koidula on 267 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rooben juures?

Need Buss liinid peatuvad Rooben juures: 109, 210, 292.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rooben linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Rooben? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rooben pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rooben jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rooben lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Seminari Väljak; Katariina; Kesklinn; Koidula.

Sihtpunkti Rooben jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 109, 210, 292

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rooben.

Muudame sihtpunkti Rooben sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rooben, Võru
Lihtsam saada Rooben kasutades app!