Kuidas saada linnas Võru asukohta Mõisa Ait: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mõisa Ait jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mõisa Ait jõudmiseks on:

  • Seminari Väljak on 179 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katariina on 212 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kesklinn on 273 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vanalinna on 491 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mõisa Ait juures?

Need Buss liinid peatuvad Mõisa Ait juures: 109, 186, 210, 628.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mõisa Ait linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Mõisa Ait? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mõisa Ait pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mõisa Ait jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mõisa Ait lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Seminari Väljak; Katariina; Kesklinn; Vanalinna.

Sihtpunkti Mõisa Ait jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 109, 186, 210, 628

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mõisa Ait.

Muudame sihtpunkti Mõisa Ait sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mõisa Ait, Võru
Lihtsam saada Mõisa Ait kasutades app!