Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Rotermanni: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Rotermanni, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Rotermanni, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rotermanni lähedusest - Buss: 14, 18, 35, 48.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks on:

  • Hobujaama on 238 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • A. Laikmaa on 256 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rotermanni juures?

Need Buss liinid peatuvad Rotermanni juures: 14, 18, 35, 48.

Rotermanni, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rotermanni linnas Tallinn

Otsid linnas Tallinn, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Rotermanni? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Rotermanni.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Rotermanni lähimate peatuste vahel: Hobujaama; A. Laikmaa.

Sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 14, 18, 35, 48.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Rotermanni, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Rotermanni, Tallinn
Rotermanni, Tallinn Rotermanni kvartal on piirkond Tallinna keskosas vanalinna, Tallinna reidi sadamate ja Viru väljaku vahel. Piirkonda peetakse Tallinna ametlikuks keskpunktiks. Piirkond on Tallinna ajaloos olulist rolli mänginud, sest seal ristusid 19. sajandil Tartusse, Narvasse ja Pärnusse minevad teed. Piirkonnas oli suuri tööstusettevõtteid. Rotermanni kvartalist on kujunenud ainulaadse arhitektuuri ja aktiivse elurütmiga linnaruum. Arendaja Rotermann City OÜ , (ettevõtte asutaja on Urmas Sõõrumaa) koostööpartneriteks on olnud aastate jooksul arhitektuuribürood Kosmos (Mihkel Tüür, Villem Tomiste, Ott Kadarik), KOKO Arhitektid (Andrus Kõresaar, Raivo Kotov), Alver Arhitektid (Andres Alver, Indrek Rünkla), Teigar Sova Arhitektid (Vahur Sova), HG Arhitektuur (Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi) ja Emil Urbeli Arhitektuuribüroo. Renoveeritud on kruubiveski, nisu- ja rukkiveski, prooviveski, katlamaja, jõujaam, 2009. aasta Euroopa Liidu arhitektuuriauhinna finalistide hulka valiti kolme tehno-futuristliku välisilmega torniga laudsepatöökoda. Vana jahulaoga ühendati aatriumi kaudu Uus jahuladu. Elevaatorihoone, mida peetakse Eesti tööstusmaastiku kroonimata sümboliks, pälvis Muinsuskaitseametilt 2016. aasta parima restaureeritud hoone preemia. Renoveerimisel on veel viimane Rotermanni ajalooline tööstushoone – leivavabrik. Ajaloole avaldavad au kvartali eksklusiivsed uusehitised – Oranž, Pruun, Valge, Must, Kuldne ja Punane maja. Tänavad on saanud uued nimed – Rotermanni ja Roseni tänavad ning Stalkeri käik. Kvartali südameks on kujunenud Rotermanni väljak. Rotermann kvartalis asub üle paarisaja ettevõtte. Siit leiad parimad kauplused ja restoranid Tallinnas. Õdusad kohvikud ja restoranid kutsuvad osa saama maailma maitsetest; kauplused rahuldavad ostjaid valikuga kiirmoest elustiilitoodeteni. Nagu igas korralikus linnakeses, leidub ka Rotermann Citys spordiklubi, ilusalonge, tantsustuudioid jm teenusepakkujaid, kes inimeste elu kaunimaks, harmoonilisemaks, tervislikumaks ja mugavaks muudavad. Hoonete kogupindala on üle 50 000 m² Kvartalis on üle 370 korteri Maa-aluses parklas on umbes 600 parkimiskohta
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Rotermanni jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Rotermanni kasutades app!