Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Rotermanni: Buss või Raudtee?

Rotermanni kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Rotermanni, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rotermanni lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Rotermanni?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks on:

  • Hobujaama on 143 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mere Puiestee on 223 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • A. Laikmaa on 277 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kivisilla on 393 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kaubamaja on 515 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Rotermanni juures?

  Need Buss liinid peatuvad Rotermanni juures: 114, 172, 174, 18, 18A, 206, 40, 46, 9.

  Rohkem andmeid
 • Millised Raudtee liinid peatuvad Rotermanni juures?

  Need Raudtee liinid peatuvad Rotermanni juures: R13, R14.

  Rohkem andmeid
Rotermanni kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Rotermanni linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Rotermanni? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rotermanni pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rotermanni jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rotermanni lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hobujaama; Mere Puiestee; A. Laikmaa; Kivisilla; Kaubamaja.

Sihtpunkti Rotermanni jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 172, 174, 18, 18A, 206, 40, 46, 9 Raudtee: R13, R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rotermanni.

Muudame sihtpunkti Rotermanni sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rotermanni, Tallinn
Rotermanni, Tallinn Rotermanni kvartal on piirkond Tallinna keskosas vanalinna, Tallinna reidi sadamate ja Viru väljaku vahel. Piirkond on Tallinna ajaloos olulist rolli mänginud, sest seal ristusid 19. sajandil Tartusse, Narvasse ja Pärnusse minevad teed. Piirkonnas oli suuri tööstusettevõtteid. Arendaja Rotermann City OÜ (ettevõtte asutaja on Urmas Sõõrumaa) koostööpartneriteks on olnud aastate jooksul arhitektuuribürood Kosmos (Mihkel Tüür, Villem Tomiste, Ott Kadarik), KOKO Arhitektid (Andrus Kõresaar, Raivo Kotov), Alver Arhitektid (Andres Alver, Indrek Rünkla), Teigar Sova Arhitektid (Vahur Sova), HG Arhitektuur (Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi) ja Emil Urbeli Arhitektuuribüroo. Renoveeritud on kruubiveski, nisu- ja rukkiveski, prooviveski, katlamaja, jõujaam, 2009. aasta Euroopa Liidu arhitektuuriauhinna finalistide hulka valiti kolme tehno-futuristliku välisilmega torniga laudsepatöökoda. Vana jahulaoga ühendati aatriumi kaudu Uus jahuladu. Elevaatorihoone, mida peetakse Eesti tööstusmaastiku kroonimata sümboliks, pälvis Muinsuskaitseametilt 2016. aasta parima restaureeritud hoone preemia. Renoveerimisel on veel viimane Rotermanni ajalooline tööstushoone – leivavabrik. Ajaloole avaldavad au kvartali eksklusiivsed uusehitised – Oranž, Pruun, Valge, Must, Kuldne ja Punane maja. Tänavad on saanud uued nimed – Rotermanni tänav ja Roseni tänav ning Stalkeri käik. Kvartali südameks on kujunenud Rotermanni väljak. Hoonete kogupindala on üle 50 000 m², kvartalis on üle 370 korteri ning maa-aluses parklas on umbes 600 parkimiskohta.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Rotermanni jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Rotermanni kasutades app!