Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vene Kultuurikeskus: Buss, Raudtee või Tramm?

Vene Kultuurikeskus kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vene Kultuurikeskus, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vene Kultuurikeskus lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Vene Kultuurikeskus?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmiseks on:

  • Mere Puiestee on 79 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viru on 264 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hobujaama on 350 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viru Keskus 2 on 413 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures?

  Need Buss liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures: 11, 114, 129, 172, 191, 24A, 41, 5.

  Rohkem andmeid
 • Millised Raudtee liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures?

  Need Raudtee liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures: R13, R14.

  Rohkem andmeid
 • Millised Tramm liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures?

  Need Tramm liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures: 2.

  Rohkem andmeid
Vene Kultuurikeskus kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vene Kultuurikeskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Vene Kultuurikeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vene Kultuurikeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vene Kultuurikeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mere Puiestee; Viru; Hobujaama; Viru Keskus 2.

Sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Raudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 114, 129, 172, 191, 24A, 41, 5 Raudtee: R13, R14 Tramm: 2

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vene Kultuurikeskus.

Muudame sihtpunkti Vene Kultuurikeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Vene Kultuurikeskus, Tallinn Vene Kultuurikeskus on Tallinnas aadressil Mere puiestee 5 asuv ja linna haldamisalas olev kultuuriasutus. Hoone Mere puiesteel, kus praegu on Vene Kultuurikeskus ning kus Nõukogude ajal oli Tallinna Laevastiku Ohvitseride Maja (vene keeles Таллиннский Дом офицеров флота), on tuttav igale tallinlasele. Silmapaistva stalinistliku uusklassitsistliku sammastega hoone projekteerimist Tallinna pommitamisel hävinud kino Grand Marina asemele alustati 1952. aastal. Ehitamisel kasutati osaliselt ära selles kohas 1914. aastast asunud esinduskino Grand Marina (hiljem Ars) ning Nikolai Imetegija kiriku kogudusele kuulunud hoone. Arhitekt A. Kuznetsovi projekteeritud maja valmis 1954. aastal. Hoone siseplaan koosnes 168 ruumist. Seal oli 1000 inimest mahutav saal, lugemistuba, loenguteruum ja kohvik. Lava mahutas kuni 150 inimest.Hoone vestibüül ja saalid kaunistati sammastega, rõdud ja karniisid kuldornamendiga. Saali lage kaunistas NSV Liidu sõjalaevastiku päeva pühitsemist kujutav laemaal. Hoone kaunistamiseks loodi neliteist madalreljeefi Vene ja Nõukogude sõjalaevastiku ajaloo ja laevastiku igapäevase elu ainetel, mis kaunistavad hoone välisfassaadi koos 12 massiivse sambaga. Hoone vaatajatesaali paigutati kõrgreljeefid Marxi, Engelsi, Lenini ja Stalini portreedega. Reljeefide loomisel lõi kaasa hulk eesti skulptoreid: Enn Roos, Aleksander Kaasik, Arseni Mölder, Linda Rosin, Erika Haggi, Endel Taniloo ja Elfriide Maran. Uue kultuuriasutuse kõrvale rajati suur park.Maja ees oli kaks Aegna Merekindlusest pärit suurtükki, mis praegu asetsevad Kaitsejõudude peastaabi ees.1997. aastal tunnistati hoone kultuuriministri määrusega arhitektuurimälestiseks. 2001. aastal anti hoone üle Tallinna linnapea alluvusse ning sai munitsipaalasutuseks. Samal aastal hakkas hoones tegutsema Vene Kultuurikeskus.2006. aastal alustati ulatuslikku remonti, mis lõppes aastal 2009 ja taastas hoone varasema hiilguse. Vene Kultuurikeskuses töötavad mitmed loomingulised kollektiivid: draama-, koori-, koreograafia-, muusika- ja kunstistuudiod, sh stuudioteater Grotesk, teater Junost, kunstistuudio Artec, tantsuteater Entree, lastekoor Allegro. Stuudiotes tegutsevad lapsed ja täiskasvanud osalevad kõigil Vene Kultuurikeskuse üritustel – festivalidel, ülevaatustel, konkurssidel, kontsertidel. Kultuurikeskuse laval esinevad ka välismaa kollektiivid, toimuvad kontserdid, rahvusvahelised konkursid ja festivalid.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Vene Kultuurikeskus kasutades app!