Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Vene Kultuurikeskus: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi
Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vene Kultuurikeskus, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vene Kultuurikeskus lähedusest - Buss: 221, 36, 41, 73; Tramm: 1, 2.

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Vene Kultuurikeskus?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Tiskre, Tallinn 37 min
Kõnni
Buss - 108108
Buss - 4141
Asukohast Läänemere Tee, Tallinn 29 min
Buss - 6060
Buss - 221221
Asukohast Tallinna Tehnikaülikool, Tallinn 36 min
Kõnni
Buss - 3636
Kõnni
Asukohast Laagri, Tallinn 40 min
Buss - 1818
Buss - 7373
Asukohast Pääsküla, Tallinn 43 min
Buss - ELR7ELR7
Buss - 4141

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmiseks on:

  • Mere Puiestee on 106 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kanuti on 233 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures: 221, 36, 41, 73.

Millised Tramm liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures?

Need Tramm liinid peatuvad Vene Kultuurikeskus juures: 1, 2.

Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vene Kultuurikeskus linnas Tallinn

Otsid suunajuhiseid asukohta Vene Kultuurikeskus linnas Tallinn, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss või Tramm ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Vene Kultuurikeskus - Buss: 221, 36, 41, 73; Tramm: 1, 2.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Mere Puiestee; Kanuti.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Vene Kultuurikeskus ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Vene Kultuurikeskus kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Vene Kultuurikeskus, Tallinn Vene Kultuurikeskus on Tallinnas aadressil Mere puiestee 5 asuv ja linna haldamisalas olev kultuuriasutus. Hoone Mere puiesteel, kus praegu on Vene Kultuurikeskus ning kus nõukogude ajal oli Tallinna Laevastiku Ohvitseride Maja (vene keeles Таллиннский Дом офицеров флота), on tuttav igale tallinlasele. Silmapaistva stalinistliku uusklassitsistliku sammastega hoone projekteerimist Tallinna pommitamisel hävinud kino Grand Marina asemele alustati 1952. aastal. Ehitamisel kasutati osaliselt ära selles kohas 1914. aastast asunud esinduskino Grand Marina (hiljem Ars) ning Nikolai Imetegija kiriku kogudusele kuulunud hoone. Arhitekt A. Kuznetsovi projekteeritud maja valmis 1954. aastal. Hoone siseplaan koosnes 168 ruumist. Seal oli 1000 inimest mahutav saal, lugemistuba, loenguteruum ja kohvik. Lava mahutas kuni 150 inimest. Hoone vestibüül ja saalid kaunistati sammastega, rõdud ja karniisid kuldornamendiga. Saali lage kaunistas NSV Liidu sõjalaevastiku päeva pühitsemist kujutav laemaal. Hoone kaunistamiseks loodi neliteist madalreljeefi Vene ja Nõukogude sõjalaevastiku ajaloo ja laevastiku igapäevase elu ainetel, mis kaunistavad hoone välisfassaadi koos 12 massiivse sambaga. Hoone vaatajatesaali paigutati kõrgreljeefid Marxi, Engelsi, Lenini ja Stalini portreedega. Reljeefide loomisel lõi kaasa hulk eesti skulptoreid: Enn Roos, Aleksander Kaasik, Arseni Mölder, Linda Rosin, Erika Haggi, Endel Taniloo ja Elfriide Maran. Uue kultuuriasutuse kõrvale rajati suur park.Maja ees oli kaks Aegna Merekindlusest pärit suurtükki, mis praegu asetsevad Kaitsejõudude peastaabi ees.1997. aastal tunnistati hoone kultuuriministri määrusega arhitektuurimälestiseks. 2001. aastal anti hoone üle Tallinna linnapea alluvusse ning sai munitsipaalasutuseks. Samal aastal hakkas hoones tegutsema Vene Kultuurikeskus.2006. aastal alustati ulatuslikku remonti, mis lõppes aastal 2009 ja taastas hoone varasema hiilguse. Vene Kultuurikeskuses töötavad mitmed loomingulised kollektiivid: draama-, koori-, koreograafia-, muusika- ja kunstistuudiod, sh stuudioteater Grotesk, teater Junost, kunstistuudio Artec, tantsuteater Entree, lastekoor Allegro. Stuudiotes tegutsevad lapsed ja täiskasvanud osalevad kõigil Vene Kultuurikeskuse üritustel – festivalidel, ülevaatustel, konkurssidel, kontsertidel. Kultuurikeskuse laval esinevad ka välismaa kollektiivid, toimuvad kontserdid, rahvusvahelised konkursid ja festivalid.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vene Kultuurikeskus jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vene Kultuurikeskus kasutades app!