Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Türi asukohta Särevere Tall: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Särevere Tall jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Särevere Tall jõudmiseks on:

    • Kooli on 302 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Särevere on 329 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Särevere Tall juures?

    Need Buss liinid peatuvad Särevere Tall juures: 179, 390, 895.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Särevere Tall linnas Türi

Tahad teada, kuidas saada linnas Türi, Eesti sihtpunkti Särevere Tall? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Särevere Tall pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Särevere Tall jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Särevere Tall lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kooli; Särevere.

Sihtpunkti Särevere Tall jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 390, 895

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Särevere Tall.

Muudame sihtpunkti Särevere Tall sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Türi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Särevere Tall, Türi
Lihtsam saada Särevere Tall kasutades app!