Kuidas saada linnas Koigi asukohta Sõrandu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Sõrandu juures?

Need Buss liinid peatuvad Sõrandu juures: 158, 292, 415.

Sõrandu, Koigi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sõrandu linnas Koigi

Tahad teada, kuidas saada linnas Koigi, Eesti sihtpunkti Sõrandu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sõrandu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sõrandu jõudmiseks.

Sihtpunkti Sõrandu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 158, 292, 415.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sõrandu.

Muudame sihtpunkti Sõrandu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koigi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sõrandu, Koigi
Sõrandu, Koigi Sõrandu on küla Järva maakonnas Järva vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Koigi valda. Kohanimekäändeks on "Sõrandusse".Sõrandu asub edelas oleva Huuksi ja kirdes oleva Silmsi vahelise tee ääres. Lõunasse jääb Pätsavere, loodesse Väike-Kareda küla. Muudest paikadest asuvad lähedal põhjas olev Kiiluküla ja idas olev Sigapusma.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Sõrandu jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Sõrandu, Koigi läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sõrandu kasutades app!