Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saku asukohta Saku Jaam: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku Jaam jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saku Jaam jõudmiseks on:

  • Saku Raudteejaam on 410 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õlletehase on 801 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Saku Jaam juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saku Jaam juures: 113, 206.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku Jaam linnas Saku

Tahad teada, kuidas saada linnas Saku, Eesti sihtpunkti Saku Jaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku Jaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku Jaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku Jaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saku Raudteejaam; Õlletehase.

Sihtpunkti Saku Jaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 113, 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku Jaam.

Muudame sihtpunkti Saku Jaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku Jaam, Saku
Lihtsam saada Saku Jaam kasutades app!