Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Koeru asukohta Salutaguse: Buss?

Suunajuhised asukohta Salutaguse, Koeru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Salutaguse lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Salutaguse juures?

    Need Buss liinid peatuvad Salutaguse juures: 368, 413.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Salutaguse linnas Koeru

Tahad teada, kuidas saada linnas Koeru, Eesti sihtpunkti Salutaguse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Salutaguse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Salutaguse jõudmiseks.

Sihtpunkti Salutaguse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 368, 413

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Salutaguse.

Muudame sihtpunkti Salutaguse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koeru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Salutaguse, Koeru
Lihtsam saada Salutaguse kasutades app!