Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Koeru asukohta Kuusna: Buss?

Kuusna kaart

Suunajuhised asukohta Kuusna, Koeru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kuusna lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kuusna juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kuusna juures: 368, 413, 49.

    Rohkem andmeid
Kuusna kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kuusna linnas Koeru

Tahad teada, kuidas saada linnas Koeru, Eesti sihtpunkti Kuusna? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuusna pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuusna jõudmiseks.

Sihtpunkti Kuusna jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 368, 413, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuusna.

Muudame sihtpunkti Kuusna sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koeru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuusna, Koeru
Kuusna, Koeru Kuusna on küla Järva maakonnas Järva vallas. Külas asus Kuusna mõis. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Koeru valda. Kuusna külas, endise mõisa ja kõrtsi vahelisel alal on arheoloogiamälestisena kaitse all muistne asulakoht. Kuusnas asub paekasutuskompleks. Hästi säilinud lubjatootmisega seotud taludekompleks asub Kuusna külas Piibe maanteest edelas. Seal paiknevad kõrvuti paemurd, neli lubjaahju ning samast kivist ehitis. Kuusnas leidub koralliderikast rõngaspaasi. Heaks paearhitektuuri näidiseks on Pae talu kohalikust lubjakivist sepikoda.
Lihtsam saada Kuusna kasutades app!