Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Laeva asukohta Sopi: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sopi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Sopi jõudmiseks on:

    • Rootsi on 844 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Valmaotsa on 948 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Sopi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Sopi juures: 105, 106, 120.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sopi linnas Laeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Laeva, Eesti sihtpunkti Sopi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sopi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sopi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sopi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rootsi; Valmaotsa.

Sihtpunkti Sopi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 105, 106, 120

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sopi.

Muudame sihtpunkti Sopi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Laeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sopi, Laeva
Lihtsam saada Sopi kasutades app!