Kuidas saada linnas Are asukohta Suigu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suigu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Suigu jõudmiseks on:

  • Kustase on 482 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Suigu Tee on 832 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Suigu juures?

Need Buss liinid peatuvad Suigu juures: 211, 355, 360, 48-2.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Suigu linnas Are

Tahad teada, kuidas saada linnas Are, Eesti sihtpunkti Suigu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suigu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suigu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suigu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kustase; Suigu Tee.

Sihtpunkti Suigu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 211, 355, 360, 48-2.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suigu.

Muudame sihtpunkti Suigu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Are, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suigu, Are
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Suigu kasutades app!