Kuidas saada linnas Pihtla asukohta Sutu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Sutu juures?

Need Buss liinid peatuvad Sutu juures: 5101, 5201.

Sutu, Pihtla, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sutu linnas Pihtla

Otsid suunajuhiseid asukohta Sutu linnas Pihtla, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Sutu jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Sutu - Buss: 5101, 5201.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Sutu ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Sutu kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Sutu, Pihtla
Sutu, Pihtla Sutu ehk Loona on küla Saare maakonnas Saaremaa vallas. Enne 2017. aasta Eesti omavalitsuste haldusreformi kuulus küla Pihtla valda. Sutu külas Sutu lahte suubuva Ristioja kaldal asub muistne asulakoht Pällamõisa. Arheoloogiliste leidude põhjal on oletatud, et 5.–6. sajandist 13. sajandini oli selles kohas jõesadam. Arvatavasti oli see üks olulisemaid sadamaid Sutu lahe ääres. Hiliskeskajal asus seal aga väike kivist kahekorruseline vasallilinnus, mille mõõtmed olid 12 x 10.4 meetrit ning mille juurde kuulus kaks kõrvalhoonet. Legendides seostatakse linnust kord mereröövlite, kord Suure Tõlluga. Alates 1590. aastast kuulus maatükk Tõlluste mõisa juurde. Linnus jäeti maha hiljemalt 18. sajandi alguseks.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Sutu jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sutu kasutades app!