Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ridala asukohta Tallinn-Luidja buss: Buss, Raudtee või praam?

Suunajuhised asukohta Tallinn-Luidja buss, Ridala, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tallinn-Luidja buss lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Tallinn-Luidja buss juures?

    Need Buss liinid peatuvad Tallinn-Luidja buss juures: 3, 863, L25.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tallinn-Luidja buss linnas Ridala

Tahad teada, kuidas saada linnas Ridala, Eesti sihtpunkti Tallinn-Luidja buss? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tallinn-Luidja buss pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tallinn-Luidja buss jõudmiseks.

Sihtpunkti Tallinn-Luidja buss jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Raudtee või praam. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 863, L25

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tallinn-Luidja buss.

Muudame sihtpunkti Tallinn-Luidja buss sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ridala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tallinn-Luidja buss, Ridala
Lihtsam saada Tallinn-Luidja buss kasutades app!