Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rannu asukohta Tamme: Buss?

Tamme kaart

Suunajuhised asukohta Tamme, Rannu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tamme lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Tamme?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Tamme kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tamme linnas Rannu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rannu, Eesti sihtpunkti Tamme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tamme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tamme jõudmiseks.

Sihtpunkti Tamme jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 385, 440, 519

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tamme.

Muudame sihtpunkti Tamme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rannu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tamme, Rannu
Lihtsam saada Tamme kasutades app!