Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Tehnikakauplus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tehnikakauplus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tehnikakauplus jõudmiseks on:

  • Kaare Kurv on 345 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kaasiku on 388 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 621 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tehnikakauplus juures?

Need Buss liinid peatuvad Tehnikakauplus juures: 12, 631.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tehnikakauplus linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Tehnikakauplus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tehnikakauplus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tehnikakauplus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tehnikakauplus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaare Kurv; Kaasiku; Kooli.

Sihtpunkti Tehnikakauplus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 631

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tehnikakauplus.

Muudame sihtpunkti Tehnikakauplus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tehnikakauplus, Jõhvi
Lihtsam saada Tehnikakauplus kasutades app!