Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Kivitõõkoda: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kivitõõkoda jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kivitõõkoda jõudmiseks on:

  • Kaasiku on 283 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kaare Kurv on 352 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 718 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kivitõõkoda juures?

Need Buss liinid peatuvad Kivitõõkoda juures: 24, 299.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kivitõõkoda linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Kivitõõkoda? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kivitõõkoda pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kivitõõkoda jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kivitõõkoda lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaasiku; Kaare Kurv; Kooli.

Sihtpunkti Kivitõõkoda jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 24, 299

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kivitõõkoda.

Muudame sihtpunkti Kivitõõkoda sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kivitõõkoda, Jõhvi
Lihtsam saada Kivitõõkoda kasutades app!