Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Maardu asukohta Temptrans: Buss?

Vaata Temptrans, Maardu kaardil

Temptrans kaart

Suunajuhised asukohta Temptrans, Maardu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Temptrans lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Temptrans, Maardu kaardil

Temptrans kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Temptrans linnas Maardu

Tahad teada, kuidas saada linnas Maardu, Eesti sihtpunkti Temptrans? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Temptrans pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Temptrans jõudmiseks.

Sihtpunkti Temptrans jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 101, 102, 103, 170

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Temptrans.

Muudame sihtpunkti Temptrans sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Maardu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Temptrans, Maardu
Lihtsam saada Temptrans kasutades app!