Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Tere As Viljandi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tere As Viljandi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tere As Viljandi jõudmiseks on:

  • Kantreküla on 537 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnu Mnt on 655 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tere As Viljandi juures?

Need Buss liinid peatuvad Tere As Viljandi juures: 149, 49.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tere As Viljandi linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Tere As Viljandi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tere As Viljandi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tere As Viljandi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tere As Viljandi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kantreküla; Pärnu Mnt.

Sihtpunkti Tere As Viljandi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 49.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tere As Viljandi.

Muudame sihtpunkti Tere As Viljandi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tere As Viljandi, Viljandi
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tere As Viljandi kasutades app!