Kuidas saada linnas Valgjärve asukohta Tiido: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Tiido juures?

Need Buss liinid peatuvad Tiido juures: 210.

Tiido, Valgjärve, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tiido linnas Valgjärve

Tahad teada, kuidas saada linnas Valgjärve, Eesti sihtpunkti Tiido? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tiido pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tiido jõudmiseks.

Sihtpunkti Tiido jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 210.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tiido.

Muudame sihtpunkti Tiido sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Valgjärve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tiido, Valgjärve
Tiido, Valgjärve

Tiido (ka: Tiidu, Kure) on küla Põlva maakonnas Kanepi vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Valgjärve valda.h Küla kuulus Kanepi kihelkonda. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tiido jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tiido kasutades app!