Kuidas saada linnas Tartu asukohta Jõe Keskuse Prisma: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 408 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 785 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 814 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jõe Keskuse Prisma juures?

Need Buss liinid peatuvad Jõe Keskuse Prisma juures: 6.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jõe Keskuse Prisma linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõe Keskuse Prisma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõe Keskuse Prisma.

Muudame sihtpunkti Jõe Keskuse Prisma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõe Keskuse Prisma, Tartu
Lihtsam saada Jõe Keskuse Prisma kasutades app!