Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Tilga: Buss?

Suunajuhised asukohta Tilga, Rõngu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tilga lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Tilga?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tilga linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Tilga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tilga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tilga jõudmiseks.

Sihtpunkti Tilga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 369, 432, 438

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tilga.

Muudame sihtpunkti Tilga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tilga, Rõngu
Lihtsam saada Tilga kasutades app!