Kuidas saada linnas Tartu asukohta Tulbi Kohvik: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tulbi Kohvik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tulbi Kohvik jõudmiseks on:

  • Tulbi on 346 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lkv on 529 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ravila on 558 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tulbi Kohvik juures?

Need Buss liinid peatuvad Tulbi Kohvik juures: 5, 530, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tulbi Kohvik linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Tulbi Kohvik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tulbi Kohvik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tulbi Kohvik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tulbi Kohvik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tulbi; Lkv; Ravila.

Sihtpunkti Tulbi Kohvik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5, 530, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tulbi Kohvik.

Muudame sihtpunkti Tulbi Kohvik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tulbi Kohvik, Tartu
Lihtsam saada Tulbi Kohvik kasutades app!