Kuidas saada linnas Tartu asukohta Veeriku Selver: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Veeriku Selver jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Veeriku Selver jõudmiseks on:

  • Lõuna on 179 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tervishoiu on 423 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vaksali on 435 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Veeriku Selver juures?

Need Buss liinid peatuvad Veeriku Selver juures: 153, 3, 350, 37, 5, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Veeriku Selver linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Veeriku Selver? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Veeriku Selver pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Veeriku Selver jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Veeriku Selver lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lõuna; Tervishoiu; Vaksali.

Sihtpunkti Veeriku Selver jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 153, 3, 350, 37, 5, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Veeriku Selver.

Muudame sihtpunkti Veeriku Selver sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Veeriku Selver, Tartu
Lihtsam saada Veeriku Selver kasutades app!