Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Vana Kalmistu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vana Kalmistu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vana Kalmistu jõudmiseks on:

  • Liiva on 224 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tammsaare on 504 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kanali on 529 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vana Kalmistu juures?

Need Buss liinid peatuvad Vana Kalmistu juures: 12, 40-1, 40-3, 40-5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vana Kalmistu linnas Pärnu

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärnu, Eesti sihtpunkti Vana Kalmistu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vana Kalmistu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vana Kalmistu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vana Kalmistu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Liiva; Tammsaare; Kanali.

Sihtpunkti Vana Kalmistu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 40-1, 40-3, 40-5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vana Kalmistu.

Muudame sihtpunkti Vana Kalmistu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärnu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vana Kalmistu, Pärnu
Lihtsam saada Vana Kalmistu kasutades app!