Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Vandetõlk: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vandetõlk jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Vandetõlk jõudmiseks on:

    • Turg on 188 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Postkontor on 476 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Vandetõlk juures?

    Need Buss liinid peatuvad Vandetõlk juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vandetõlk linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Vandetõlk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vandetõlk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vandetõlk jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vandetõlk lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turg; Postkontor.

Sihtpunkti Vandetõlk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vandetõlk.

Muudame sihtpunkti Vandetõlk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vandetõlk, Jõhvi
Lihtsam saada Vandetõlk kasutades app!